TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Początek lutego w cyklu Cinemarzenie upłynie pod znakiem kina rosyjskiego, które od jakiegoś czasu przeżywa prawdziwy renesans.

Zapraszamy do kina Marzenie na koncert z cyklu Piosenki z Tekstem, w ramach którego wystąpi Wolna Grupa Bukowina.

Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Centrum Sztuki Mościce pod dyrekcją Massimiliano Caldi'ego odbył się 22 stycznia 2012 r
Wystąpili soliści: Iwona Socha - sopran oraz Tadeusz Szlenkier - tenor.

Trzydzieści zdjęć z najodleglejszych zakątków świata, to zatrzymane w kadrze niecodzienne historie znanej dziennikarki i podróżniczki, redaktor naczelnej National Geographic Polska oraz National Geographic Traveler.

10 lutego w Tarnowskim Centrum Kultury zapraszamy na kolejne spotkanie z fantastycznym Wojtkiem Pilichowskim, który tym razem poprowadzi warsztaty dla basistów, a także wystąpi ze swoim nowym zespołem π Electro Step.

CENTRUM SZTUKI MOŚCICE w Tarnowie zaprasza artystów do prezentowania swoich prac w RED GALLERY CAFE

RED GALLERY CAFE jest galerią otwartą na działania w obszarze różnorodnych form artystycznych, od klasycznych dziedzin sztuki po najnowsze działania w obszarze nowych mediów. RGC to rodzaj artystycznego Hide Parku.

Zasady publikacji dostępną są na stronie www.mck.tarnow.pl – programy.

Islandia - zrodzona w ogniu, wyrzeźbiona lodem to wyspa kontrastów i magicznych miejsc. Możemy podziwiać wspaniałą przyrodę parków narodowych Jökulsargljufur i Skaftafell, lodowiec Vatnajökull, podglądać wieloryby i maskonury, zdobywać wulkany, oglądać wielkie spektakle na niebie jakie tworzą zorze polarne, podziwiać wielogodzinne wschody i zachody słońca i fotografować najwspanialsze krajobrazy na świecie.

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl „Drugi Rozdział” Teatru Capitol z Warszawy w ramach cyklu „Małopolskie Wieczory Teatralne”.

Od piątku, 27 stycznia w tarnowskim kinie „Marzenie” będzie można zobaczyć najnowszy film Agnieszki Holland pt. „W ciemności”.

Zespół Szkół Muzycznych i Pałac Młodzieży w Tarnowie zapraszają na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, 24 stycznia 2012 roku o godz. 18.00.

Archiwalne