TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Już po raz szósty Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie oraz Biuro Poselskie Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych z Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego do udziału w „Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej” , które odbędzie się 6 czerwca 2012 r. w budynku szkoły.

Dni Techniki odbędą się w dniach 25-25 maja.

Już po raz szósty Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie oraz Biuro Poselskie Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych z Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego do udziału w „Forum Europejskim Szkół Ziemi Tarnowskiej” , które odbędzie się 6 czerwca 2012 r. w budynku szkoły.

Pałac Młodzieży – realizator projektu edukacyjnego „Młodzieżowy Inkubator Naukowy” - zaprasza na kolejny wykład pt. „Gladiator z plastikowym mieczem…?”, który odbędzie się w dniu 23 maja 2012r. (środa), o godz. 11:00 w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży.

Grupa teatralna KAGAMI, działająca w SP nr 3, podczas 1. Konfrontacji Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA wywalczyła nagrodę za wybitny efekt zespołowej pracy artystycznej w spektaklu „Kiedy króla boli ząb”,

Piknik Geograficzny organizowany jest w Tarnowie już od 11 lat . Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju jest Piotr Kukułka – przewodnik górski i nauczyciel geografii w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Początki sięgają.2001 roku – wtedy to zorganizowano I Tarnowski Azymut w którym uczestniczyło 10 szkół ponadgimnazjalnych i 3 szkoły gimnazjalne. Kolejny turniej odbył się w 2002 roku, już pod nazwą I Pikniku Geograficznego, w którym rywalizowało ponad 40 szkolnych drużyn.

Znaczniki

Archiwalne