TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Zakończyły się rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Tarnowa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców (rocznik 2005 i młodsi). Zawody te były równocześnie Mistrzostwami Tarnowa Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Pierwsze miejsca wywalczyły „siódemki” SP nr 15 (dziewczęta) i SP nr 8 (chłopcy). Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych IMS.

Koszykarze Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie kontynuują marsz w stronę obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego w ubiegłym roku w nowosądeckim finale małopolskiej Licealiady. Po jesiennym zwycięstwie w mistrzostwach Tarnowa, okazali się najlepsi także w zawodach rejonowych.

Zakończyła się 12. edycja Wampiriadki organizowanej przez Zespół Szkół Ekomoniczno-Gastronomicznych w Tarnowie we współpracy ze Stacją Krwiodawstwa w Tarnowie.

Przypominamy, że od 1 września 2017 r. w Tarnowie funkcjonuje Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, która powstała wraz z wejściem nowego ustroju szkolnego.

Przed nami kolejna odsłona projektu „KOSZ ZDROWIA”, który jest realizowany przez Małopolską Fundację „Empatia”. Przypomnijmy, celami projektu są uświadomienie przedszkolakom i uczniom, jak ważne jest prawidłowe, zdrowe odżywianie, spożywanie lokalnych owoców i warzyw oraz prowadzenie aktywnego trybu życia.

Znaczniki

Archiwalne