TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Dużym sukcesem zakończyła się XXXVI  edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Jarosławiu w dniach od 21-22.03.2013r. Judasz Szymon  z klasy III TSK został Laureatem i zajął II miejsce, natomiast Maciej Chmielewski  z klasy IV TESK uzyskał tytuł Finalisty w grupie elektronika medyczna.

Po raz pierwszy w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się „Szkolny Dzień Promocji Zdrowia”, który został zorganizowany w ramach działań szkoły promującej zdrowie. Celem podjętych w tym dniu działań było promowanie zdrowego stylu życia, wskazanie zachowań prozdrowotnych oraz eliminowanie zachowań negatywnie wpływających na nasze zdrowie.

Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej zapraszają wszystkich chętnych szóstoklasistów na powtórkę materiału przed egzaminem.

Uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej nr 1 spotkali się z zawodniczkami  MKS-u Tarnovia - Olgą Karaśkiewicz i Dominiką Gacek. Było to już trzecie spotkanie ze sportowcami w tym roku szkolnym organizowane w budynku przy ulicy Reymonta 30.

Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie ponownie organizuje jednodniowe warsztaty skierowane do uczniów i młodzieży szkół w Tarnowie, na których można będzie nauczyć się podstaw języka migowego.

Znaczniki

Archiwalne