TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Szkolny Klub Wolontariusza działający w Społecznej Szkole Podstawowej  nr 2 i Gimnazjum Matematyczno-Przyrodniczym w Tarnowie, już po drugi obchodził  Szkolny Dzień Wolontariusza. Uroczystość ta była okazją do spotkania i podziękowania wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas i energię pomagając innym. 

W Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie – Mościcach, 8 października 2013 w godzinach od 8.50 do około 14:00, będzie miał miejsce Piknik Naukowy "Eduscience", przygotowany przez Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Warszawie w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – Eduscience”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Zostań Studentem” jest portalem edukacyjnym, przeznaczonym dla maturzystów i przyszłych studentów, którzy chcą zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół wyższych, policealnych i językowych na podstawie wybranego przez siebie kryterium (miasto, kierunek, tryb lub stopień). 

Znaczniki

Archiwalne