Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił kolejne konkursy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił kolejne konkursy

Ogłoszone zostały otwarte konkursy ofert na realizację zadań pn.: WKL-1 „Wspieranie rozwoju twórczości oraz upowszechniania kultury i sztuki w różnych dziedzinach, a także rozwój sektora kreatywnego poprzez wspieranie powstawania nowych dzieł i organizowania wydarzeń w roku 2019”, WKL-2 „Miejskie obchody uroczystości państwowych, patriotycznych i historycznych”, WKL-3 „Senioralna Strefa Aktywności Kulturalnej” oraz WED-1 „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży polskiej lub Polaków zamieszkałych zagranicą, z elementami edukacji, turystyki, ekologii i wychowania patriotycznego”.

Szczegóły dostępne sa tutaj (zarządzenia nr 80/2019 i 81/2019).