Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił kolejne konkursy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił kolejne konkursy

Oferty można składać na realizacje zadań pn. WZP-RPS-1 „Organizacja dystrybucji artykułów żywnościowych dla mieszkańców Tarnowa oraz organizacji pozarządowych działających na ich rzecz”, WZP-RPS-2 „Prowadzenie psychoedukacji i profilaktyki oraz udzielanie pomocy psychologicznej osobom w trudnej sytuacji życiowej z wykorzystaniem nowoczesnych środków w komunikowaniu się”, WZP-RPS-3 „Rozwój i upowszechnianie umiejętności cyfrowych tarnowskich seniorów” oraz WZP-RPS-4 "Prowadzenie Klubu Seniora".

Szczegóły można znaleźć w zarządzeniu nr 41/2019 dostępnym tutaj.