Otwarte konkursy ofert - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Otwarte konkursy ofert

Prezydent miasta Tarnowa ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań pn.: WZP-RPS-1 „Zorganizowanie i przeprowadzenie profilaktyczno-edukacyjnej kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi i przekazanie wiedzy nt. szkód zdrowotnych i społecznych spowodowanych spożywaniem alkoholu”, WZP-RPS-2 „Zorganizowanie i przeprowadzenie profilaktyczno-edukacyjnej kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi i przekazanie wiedzy nt. szkód zdrowotnych i społecznych spowodowanych przez narkotyki, ze szczególnym uwzględnieniem dopalaczy”, WZP-RPS-3 „Organizacja kolonii socjoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, w tym w szczególności z rodzin zagrożonych uzależnieniami i przemocą”, WZP-RPS-4 „Organizacja półkolonii profilaktycznych dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, w tym w szczególności z rodzin zagrożonych uzależnieniami i przemocą”.

Szczegóły można znaleźć w zarządzeniu nr 75/2019 dostępnym tutaj.