Żużlowcy Unii wyjeżdżają na tor - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Żużlowcy Unii wyjeżdżają na tor

Zaplanowanym na przyszłą niedzielę, 31 marca, domowym pojedynkiem z Lokomotivem Daugavpils, żużlowcy tarnowskiej Unii zainaugurują sezon w Nice 1. Lidze Żużlowej. Już dzisiaj tarnowianie odbędą natomiast pierwszy w tym roku trening na własnym torze.

Trening na Stadionie Miejskim rozpocząć ma się około godz. 13. Próbne jazdy planowane są również na czwartek. W piątek o godz. 16.30 na tarnowskim torze odbędzie się natomiast punktowany trening „Jaskółek” z beniaminkiem PGE Ekstraligi, Speed Car Motorem Lublin. W sobotę tarnowian czeka start w kolejnym treningu punktowanym. O godz. 14.30 zmierzą się na torze w Tarnowie-Mościcach z drugoligowymi Wilkami Krosno.