Wyjazdowa porażka młodziczek Pałacu

W rozegranym wczoraj spotkaniu koszykarskiej ligi młodziczek, trenowana przez Krzysztofa Wawrzonka ekipa MKS Pałac Młodzieży Tarnów zmierzyła się na wyjeździe z niepokonaną w swojej hali Wisłą Can-Pack Kraków.

W początkowych dziesięciu minutach na boisku wyraźnie przeważały krakowianki, pozwalając koszykarkom z Tarnowa na zdobycie czterech tylko punktów. W kolejnych dwóch kwartach także skuteczniejsze okazały się zawodniczki Wisły i po trzydziestu minutach gospodynie wygrywały już 53-28. W ostatniej części środowego pojedynku, podopieczne trenera Krzysztofa Wawrzonka zmniejszyły nieco dzielący oba zespoły dystans, przegrywając ostatecznie 44-63 (4-14, 15-21, 9-18, 16-10).

MKS PM: Wiktoria Zabawa 10, Sylwia Słowik 9, Gabriela Wajda 9, Emilia Wawrzon 6, Karolina Korcyl 5, Emilia Więcek 4, Ada Klaper 1, Inga Hebda 0, Oliwia Iwaniec 0, Aleksandra Kopacz 0, Julia Zięba 0.

(sm)