Koszykarki Pałacu poznały rywalki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Koszykarki Pałacu poznały rywalki

W siedzibie Polskiego Związku Koszykówki odbyło się dziś losowanie półfinałów o wejście do pierwszej ligi kobiet oraz ćwierćfinałów Mistrzostw Polski juniorek.

Ekipa seniorek MKS Pałac Młodzieży „Be ComplEat” Tarnów trafiła do grupy drugiej, której mecze rozgrywane będą w Zgorzelcu. Oprócz drużyny Citroneksu UKS Basket Zgorzelec rywalkami tarnowianek będą w tym turnieju: MUKS AZS UMED Widzew Łódź oraz występujący z „dziką kartą” Maximus Kąty Wrocławskie. Turniej rozegrany zostanie w dniach 29-31 marca, a awans do finału zapewnią sobie dwie drużyny.

Juniorki MKS Pałac Młodzieży Tarnów, w wyniku losowania trafiły natomiast do rywalizującej w Gdańsku grupy czwartej. Przeciwniczkami naszej drużyny będą w niej ekipy: Szkoły Gortata Politechniki Gdańskiej, MLKS-MOS Rzeszów i WSTK Wschowa. Rywalizacja toczyć będzie się od 22 do 24 marca, prawo gry w półfinale wywalczą zespoły z dwóch czołowych miejsc.