Zmiana miejsca dyżurów konsultanta ds. osób niepełnosprawnych

Informujemy, że z związku z remontem budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4, dyżury konsultanta ds. osób niepełnosprawnych będą się odbywać w budynku przy ul. Goldhammera 3 (pokój 302, III piętro). Budynek Urzędu przy ul. Goldhammera 3 jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada windę z wejściem od ul. Waryńskiego.

Konsultant ds. osób niepełnosprawnych Andrzej Ziembowski przyjmuje mieszkańców miasta w każdy roboczy czwartek miesiąca w godzinach od 8.00 do godz. 15.00. Podczas dyżurów, można również skontaktować się z konsultantem telefonicznie nr 14 688 25 53 lub faxem nr 14 688 25 51. Z konsultantem można się także skontaktować drogą mailową (niepelnosprawni@umt.tarnow.pl).

(lb)