Zapraszamy do udziału w ankiecie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zapraszamy do udziału w ankiecie

Około stu osób – seniorów z Tarnowa i subregionu tarnowskiego - będzie mogło wziąć udział w projekcie, dzięki któremu bezpłatnie nabędą tak zwane kompetencje cyfrowe. W tym pojęciu mieści się między innymi znajomość nowoczesnych technologii informatycznych i umiejętność korzystania z nich. Gmina Miasta Tarnowa stara się o unijne dofinansowanie na ten cel. Jeżeli je otrzyma, projekt ruszy za kilka miesięcy.

Pod linkiem, który znajduje się poniżej, można znaleźć anonimową ankietę, liczącą osiem stron i zawierającą kilkanaście pytań. Pytania dotyczą między innymi sposobów korzystania z internetu, również za pomocą urządzeń mobilnych i internetowych komunikatorów. Udzielane w ankiecie odpowiedzi pomogą w rozpoznaniu skali potrzeb i zainteresowania nabywaniem kompetencji cyfrowych przez seniorów z Tarnowa, stąd prośba o jej wypełnienie.

Projekt jest realizowany przez Gminę Miasta Tarnowa i Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

(dm)

Ankietę można znaleźć TU: