Uwaga, będą przymrozki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Uwaga, będą przymrozki

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie, również jutro w Małopolsce można się spodziewać przymrozków.

Dziś w nocy i rano w niektórych regionach Małopolski temperatura spadła poniżej zera. Synoptycy ostrzegają, że podobnie może być także jutro. Ostrzeżenie meteorologiczne zostało wydane dla całej Małopolski. Zgodnie z nim, dziś w nocy i jutro rano temperatura może spaść do minus czterech, a przy gruncie nawet do minus sześciu stopni Celsjusza. To może być niebezpieczne dla roślin, ale według prognoz pogody, kolejne dni mają być cieplejsze.

(dm)