Sprzątanie ulicy PCK - 23 MAJA - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Sprzątanie ulicy PCK - 23 MAJA

Zarząd Dróg i Komunikacji w odpowiedzi na wnioski mieszkańców i Rady Osiedla Piaskówka pojutrze, 23 maja, posprząta ulicę Polskiego Czerwonego Krzyża. Prace porządkowe zaczną się o godzinie 7.30 i potrwają do godziny 10. - Prosimy mieszkańców, żeby w tym czasie nie parkowali samochodów na odcinku ulicy PCK od Nowego Światu do Klikowskiej, abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić prace – mówi Krzysztof Kluza ze ZDiK.

Sprzątanie ulicy PCK jest wpisane w harmonogram prac porządkowych, związany z oczyszczaniem dróg publicznych w Tarnowie. W tej sprawie interweniowali również mieszkańcy miasta i rada osiedla. ZDiK prosi o usunięcie aut w wyznaczonym terminie i przeprasza za ewentualne utrudnienia.

(dm)