Podziel się pomysłem na Park Niepodległości

Zastanawiasz się, jak powinien wyglądać Park Niepodległości na Górze św. Marcina? A może masz swoją wizję zagospodarowania tego terenu? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś „tak” weź udział w konkursie i pokaż nam swój projekt! Prace przyjmowane będą do 15 marca.

Przypomnijmy, konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz pełnoletnich mieszkańców Tarnowa. Przy opracowaniu projektu możliwe jest wykorzystanie różnorodnych technik. Jest o co walczyć. Pula nagród w konkursie to 10 tysięcy złotych. Szczegółowe informacje nt. konkursu są dostępne w zamieszczonym poniżej regulaminie oraz w Referacie Krajobrazu Miasta UMT.

(lb)