Dzisiaj sesja TRANSMISJA - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dzisiaj sesja TRANSMISJA

Na prośbę prezydenta Tarnowa, Romana Ciepieli, przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie, Jakub Kwaśny zwołał na dzisiaj VIII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej. Jej obrady rozpoczną się w Sali Lustrzanej o godz. 13.

Proponowany porządek obrad dzisiejszej sesji przewiduje podjęcie dwóch uchwał: zmiany uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miasta Tarnowa na lata 2019-2038 oraz zmiany uchwały budżetowej Gminy Miasta Tarnowa na rok 2019.

- Niezbędne zmiany w uchwale budżetowej Gminy Miasta Tarnowa na rok 2019 oraz wieloletniej prognozie finansowej Gminy Miasta Tarnowa na lata 2019-2038 wynikają z konieczności zbilansowania systemu odbioru odpadów komunalnych oraz podjęcia działań umożliwiających rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie remontu płyty rynku – mówi prezydent Roman Ciepiela.

Mieszkańcy Tarnowa mogą uczestniczyć w sesji rady, która ma publiczny charakter. Link do kanału, na którym dostępne są transmisje znajduje się TUTAJ.

Porządek obrad oraz inne informacje dostępne są również pod adresem: http://tarnow.esesja.pl/.