Wyjedź z nami bezpłatnie na Targi Pracy AGH

Przedsiębiorco, poszukujesz specjalistów do swojej firmy? Weź udział w Targach Pracy AGH w Krakowie w dniu 28.03.2019, zaprezentuj ofertę zatrudnienia w Twojej firmie i znajdź pracownika w branżach:

• Automatyka/Robotyka/Mechatronika,
  • Technologie informacyjne i komunikacyjne,
  • Elektrotechnika i przemysł maszynowy,
  • Informatyka,
  • Chemia,
  • Produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych.

Rekrutacja trwa do dnia 20 lutego 2019 r.

Udział w Targach finansowany jest z budżetu Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa i jest bezpłatny dla przedsiębiorców, którzy spełnią kryteria określone w regulaminie rekrutacji.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne: http://bit.ly/2E0b1Ne